Ana sayfa

Jiangyin Meyi Packaging Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Jiangyin Meyi Ambalaj Co, Ltd kalıp geliştirme, enjeksiyon, PE / PET üfleme, alüminyum anotlama, serigrafi baskı, sıcak damgalama, kaplama ve montaj gibi komple hizmet veren, günlük kimyasal ürünler için yüksek kaliteli kozmetik ambalaj ve paketleme profesyonel bir üreticisidir .

Sanayi Bölgesi Jinfeng, huangtang, xuxiake, Jiangyin şehir, Jiangsu eyaletinde bulunan Meyi, ileri teknoloji ve ürün yelpazesi ile en kalifiye üreticilerinden biridir. Tüm dünyadaki müşterilerin taleplerini karşılamak için yeni tasarımların geliştirilmesine ve yeni uygulama alanlarının araştırılmasına, ürünlerin yeniliğine büyük önem veriyoruz. Toplam satışların% 80'ine katkıda bulunan Avrupa, Kuzey Amerika ve Güneydoğu Asya gibi ülkelere ve bölgelere ihracat yapıyoruz ve ürünlerimiz hem yerli hem de yabancı marka kozmetik şirketlerine tedarik edilmektedir.

Ana ürünler:

  1. Uçucu yağ ambalaj: uçucu yağ şişesi cam malzeme, delik redüktör ve kapak, damlalık ampul ve cam pipet, vb;
  2. Havasız şişe, losyon şişe, kavanoz, sprey şişe, şampuan şişesi, el yıkama sıvı şişe çeşitli malzemeler;
  3. Kozmetik pompa ve sprey pompası dahil: ince sis püskürtücü, kıvrım pompası, krem ​​pompası, losyon pompası, köpük pompası, gıda sınıfı dozlama pompası (şurup pompası), tetik püskürtücü, vanalar ve aksesuarlar;
  4. Parfüm ambalajı: parfüm cam şişe, parfüm cam şişe, parfüm şişe kapağı, parfüm pompası, alüminyum yaka ve parfüm atomizörleri;
  5. Farmasötik ambalaj: çeşitli malzemelerden farmasötik kaplar, burun püskürtücü, oral püskürtücü;
  6. Makyaj ambalajı: dudak balsamı tüpü, ruj tüpü, Maskara tüpü, dudak parlatıcısı tüpü, toz kutusu, göz kalemi tüpü, göz farı kılıfı, yumuşak tüp;
  7. Kapaklar ve kapaklar aksesuarları: Çeşitli malzemelerden kozmetik kapaklar ve kapaklar, alüminyum aksesuarlar.
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Öncü Yıllar

Tarihimiz 2005 yılında Jingzuo Kalıp Atölyesi Şirketi'nin kuruluşuyla başlar. Mühendis WANG, Mayıs 2005'te müşterinin şişesi için ilk vidalı plastik kapak kalıbını geliştirdi. Bu kalıpta yenilikçi bir tasarım olduğundan, müşteri üretim sırasında çok fazla hammadde tasarrufu sağlıyor. Bu Jingzuo Kalıplama plastik ürünlerin modifikasyon sektöründe iyi bir üne sahip olsun.

Önemli

2006

Kalıp Atölyesi, şimdi MEYI Grubu olarak bilinen şeyi oluşturmak için MEYI Plastics ile birleşiyor. MEYI, müşteriler için en kaliteli plastik ürünleri hızlı bir şekilde üretmek için en az hammadde kullanmalarını sağlayan yüksek sınıf ve kalite güvence kalıpları deisgn etmeye ve üretmeye devam ediyor. Bu kalıplar "bakımı kolay" ve "enerji tasarrufu için uygun" olarak bilinir.

2007

MEYI, sıvıdaki kozmetik ürünler için yaygın olarak kullanılan püskürtücü sistemini incelemeye başlar. Haziran ayında, parfüm püskürtme pompasının tasarımı tamamlandı. Ve 5 ay sonra, tüm kalıplar bitmiştir.

2008

Parfüm püskürtme pompası kalıpları başarıyla test edilir ve parfüm püskürtme pompasının ilk partisi üretilir ve müşteriye teslim edilir. Bu sprey pompasının işlevi için geri bildirim olumludur.

2009

MEYI, sprey pompası üretimi için 30 yeni enjeksiyon makinesine yatırım yapıyor ve aynı zamanda, tedavi pompası ve losyon pompası gibi diğer dağıtım sistemlerini incelemeye başlıyoruz.

2010

Tedavi pompası ve losyon pompasının tasarımı bitti ve kalıplar üzerinde çalışmaya başladı. Pompanın yapısı, mevcut pompaların tabanında mükemmel olacak şekilde değiştirilir. Eylül ayında kalıplar bitti.

2011

Yeni ürün için tedavi pompası ve losyon pompası gibi 30 enjeksiyon makinesine daha yatırım yapıyoruz. Toplamda, kalıp testleri için ilk makineleri içeren 70 enjeksiyon makinesi var. Eylül ayına kadar, tedavi pompası ve losyon pompası için yeni kalıp testleri başarılı bir şekilde yapılır. Kasım ayında, tedavi pompası ve losyon pompasının ilk partisi gönderilir ve pazarlama geri bildirimi çok iyidir. Bu yılki bir diğer önemli şey ise ürünlerimizi ihraç etmeye başlamamız ve kendi uluslararası ticari ekibimiz olması.

2012

İç pazardan büyük miktarda ihtiyacı karşılamak için pompa gövdesinin montajı için 20 enjeksiyon makinesi ve 10 otomatik üretim hattı daha yatırıyoruz. Eylül ayında, alüminyum kabuk, alüminyum kapak, alüminyum yaka, vb.Gibi alüminyum aksesuarlar üreten bir fabrika ile başarılı bir şekilde birleşiyoruz. Parfüm şişesi kapakları ve pompaları firmamızın en popüler ürünlerinden biri haline gelir.

2013

Tetik püskürtme pompası başarıyla geliştirildi ve 15 başka üretim hattına sahip 10 enjeksiyon makinesi daha yatırıldı. Haziran ayında, bir cam şişe fabrikasıyla başarılı bir şekilde partiküleriz ve bu şekilde cam şişe teslim süremiz her zamankinden daha kısa olacaktır.

2014

Gıda dağıtım endüstrisi için şurup dağıtıcı pompasının iş fırsatını görüyor ve bu ürünün kalıp geliştirilmesine başlıyoruz. Ekim ayında, gıda endüstrisi için özel olarak kullanılan yeni ürünler şurup dağıtıcı pompası var.

2015

PET ve PE şişeleri üretmek için yatırım yapmaya başlıyoruz. 15 üfleme makinesi ve 15 enjeksiyon üfleme makinesi yatırımı yapılmaktadır. Cometic paketleme için zengin bir ürün gamına sahibiz. Birçok damlalıklı ambalaj ürünü geliştirmeye ve üretmeye başlıyoruz.

2016

Yüksek uç kozmetik yağı ve esans ürünleri için yaygın olarak kullanılan havasız şişe ambalajı üretmeye yatırım yapıyoruz. 20 enjeksiyon makinesi ve bir üretim hattı daha yatırılıyor.

2017

Patentli birkaç yeni ürün geliştirildi. Hareket etmeye devam ediyoruz, asla durma!

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : MEYI

No. Çalışanları : 300~500

Yıllık satış : 30000000-50000000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Jiangyin Meyi Packaging Co., Ltd. Sertifikalar Çin Jiangyin Meyi Packaging Co., Ltd. Sertifikalar Çin Jiangyin Meyi Packaging Co., Ltd. Sertifikalar